Yeni Vaillant Green iQ 36’yı Keşfedin.

Dünya İçin Akıllı Seçim

Sürdürülebilirliğin ve verimliliğin giderek önem kazandığı bir dünyada yaşıyoruz. Bu yüzden Vaillant Green iQ 36 ısıtma sistemlerini geliştirdik. Müşterilerimiz kolaylıktan ödün vermek zorunda kalmadan emisyonları ve maliyetleri azaltır. Yalnızca uzmanlarımız tarafından belirtilen kriterlerin listesini sağlayan seçilmiş ürünlerin Green iQ 36 etiketini taşımasına izin verilir.

Fark yaratmak için doğru zaman!

“Green-Yeşil” (doğal, sürdürülebilir ile eşanlamlı) ve “iQ” (akıllı teknolojinin kısaltması) birleşimi Green iQ 36 ile hedeflenen yönü gösterir: yeşil bir geleceğe giden akıllı yol. Green iQ 36 ile yeşil enerjiye odaklanmak sadece çevre için önemli değil, aynı zamanda en akıllı seçenektir.

Green iQ 36, yeşil teknoloji için kalite etiketimizdir. Avrupa’da üretilmiş, iyi tasarlanmış, ileri görüşlü teknoloji. Yalnızca sürdürülebilirlik, verimlilik ve uzaktan bağlanabilirlik alanlarında en yüksek standartları karşılayan cihazlar Green iQ 36 etiketi ile ödüllendirilir .

A+ Sistem Isıtma Enerji Sınıfına* Sahip Vaillant’ın En Akıllı Kombisi

A+ Sistem Isıtma Enerji Verimliliği İle Maksimum Performansı Maksimum Tasarruf ile Yaşayın

Yeni Multi Yoğuşmalı kombi Vaillant Green iQ 36, A+ sistem ısıtma enerji verimliliğinde maksimum tasarruf sunarken size ve ailenize sadece evinizin konforunu yaşamak kalır.

Üstün Multi Yoğuşma Teknolojisi ile Kullanım Suyundan da Tasarruf Edin

Vaillant Green iQ 36, standartların dışında kullanım suyunda da yoğuşma sağlayan Multi Yoğuşma teknolojisine sahiptir. Bu özelliği ile %8’ e kadar daha fazla kullanım suyu verimliliği sunarken yüksek konfordaki sıcak suyu daha tasarruflu kullanmanızı sağlar.

İleri teknoloji ile verimlilik:

%9 düşük modülasyon oranı ile anlık ısı ihtiyacına göre otomatik kapasite ayarı yaparak verimli kullanım sağlayan Green iQ 36, ioniDetect ve Hidrolik Balanslama Teknolojisi ile verimli yanma sağlar.

greeniq-widget12png

Anında Sıcak Su

44 dB(A) Ses Seviyesi İle Maksimum Konfor Sağlıyor

Vaillant Green iQ 36, 44 dB(A) ses seviyesiyle neredeyse kütüphane sessizliğinde çalışır. Böylelikle evinizin konforu ve gizli kahramanı olmaya devam eder.

Benzersiz Sıcak Su Konforu Sizi Bekliyor:

Dakikada 17,6 litre sıcak su kapasitesine sahip olan Vaillant Green iQ 36 , XXL yük profildeki sıcak suyu A enerji verimlilik sınıfında temin eder. Aynı zamanda Aqua Sensör teknolojisi sayesinde düşük debilerde daha hızlı ve konforlu sıcak suyu benzersiz şekilde sunar. Ekstra sıcaklık sensörü sayesinde sabit sıcaklıkta su konforu sağlarken, Aqua Konfor teknolojisi sayesinde anında sıcak su imkanı sağlar.

Uzun Yıllar Evinize Konfor Sağlamaya Devam Edin:

Vaillant Green iQ 36, paslanmaz çelik eşanjörü ile kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım sunarken yıllarca evinizin gizli kahramanı olarak size konforlu bir ev ortamı sağlamaya devam eder.

Eşsiz Vaillant DNA’ sı Green iQ 36 Farkıyla Evinize Şıklık Katar:

Vaillant Green iQ 36, eşsiz Vaillant tasarımıyla evinize şıklık katar, kompakt boyutlarıyla alandan da tasarruf etmenizi sağlar.

Cep Telefonuyla Uzaktan Erişim

Ürün ile birlikte gelen VR921 internet modülü sayesinde Cep Telefonu İle Uzaktan Erişim Teknolojisi Green iQ 36 ile Dilediğiniz An Uzaktan İletişime Geçin:

Vaillant Green iQ 36, üstün online bağlantı ve uzaktan kontrol yetenekleriyle size bambaşka bir kullanıcı deneyimi sunuyor. VR921 modülü ile online dünyaya açılırken beraberindeki VRC720f kablosuz oda termostatı ile size cep telefonunuzdan ya da tabletinizden dilediğiniz an kontrol etme ve kişisel tercihlerinize göre programlayabilme imkanı sağlıyor. Böylelikle eve döndüğünüzde size sadece evinizin konforunu yaşamak kalıyor.

Uzaktan servis edilebilirlik**

Alt yapının izin vermesi ile Green iQ 36 kombilerde problem olduğu takdirde servise otomatik bildirim vererek servise uzaktan kontrol edebilme olanağı sağlar.
**2021 itibari ile alt yapıların izin vermesi halinde devreye alınacaktır.

*Green iQ 36 Teknolojisi

Green iQ 36 tekil cihaz olarak %94 ısıtma mevsimsel verimliliğine ve A ısıtma mevsimsel verimlilik sınıfına sahiptir. Green iQ 36 ile birlikte verilen VRC 720f kablosuz kontrol seti ile birlikte %98 sistem ısıtma mevsimsel verimliliğine ve A+ sistem ısıtma enerji sınıfına sahip olmaktadır. (A+++->G)

%85’i Geri Dönüştürülebilir

Geri Dönüştürülebilir Malzemeleriyle Doğayı Düşünür:

Vaillant Green iQ 36, %85 oranında geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş olup hem doğayı hem de geleceğimizi düşünür.

Çevre ve iklim dostu ısıtmanın yeni yolu:

Çevre korumayı sürdürülebilirlik ile birleştiren teknoloji Green iQ 36, dünyamız için düşünceli olmanın yanında akıllı seçim yapma imkanı sunuyor

Sürdürülebilirlik felsefesi ile verimlilik ve tasarruf

Çevre dostu, düşük maliyetli enerji kullanımı sağlayan Green iQ 36 etiketli ürünler, Avrupa’nın sosyal sorumluluk felsefesi ile Avrupa’da üretiliyor. Düşük enerji maliyeti ile yüksek tasarruf sağlar.

Detaylı Bilgiler

IsıtmaBirimGreen iQ
Anma Isı GücükW25
Isıtma Verimlilik Sınıfı* (VRC 720f ile birlikte)A+
Sistem Isıtma Mevsimsel Verimlilik*%98
80/60 C'de Anma Isıl Güç AralığıkW3,0 - 25,0
50/30 C'de Anma Isıl Güç AralığıkW3,4 - 27,1
Gidiş Suyu Sıcaklığı Ayar AralığıC30-80
Sıcak SuBirimGreen iQ
Sıcak Su Yük ProfiliXXL
Sıcak Su Mevsimsel VerimlilikA
Sıcak Su Verimliliği%91%
Kullanım Suyu SıcaklığıC35-65
Maksimum Su Debisilt/dk17,6
Minimum Su Debisilt/dk1,5
Maksimum Su Basıncıbar10
Minimum Su Basıncıbar0,3
Diğer ÖzelliklerBirimGreen iQ
Ses GücüdB(A)44
Elektrik Beslemesi230 V / 50 Hz
Elektrik Koruma SınıfıIP X4 D
Standart Baca Ölçüsümm60/100
Boyutlarmm720x440x382
Net Ağırlıkkg43
No(x) Sınıfı6

Yeni Vaillant Green iQ 36 kombiye nasıl sahip olabilirim?

Bizimle iletişime geçin, hızlı ve kolay montaj imkanı ile size en iyi teklifi sunalım.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com